Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paige Hilary Halvert

2 posters
YazarMesaj
Paige Hilary H. Bledel
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü

Kadın
Asa : -
Animagus : -
Patronus : -
Durum : Paige Hilary Halvert Secilm10lu0an3

Character Shett
Büyü Gücü:
Paige Hilary Halvert Left_bar_bleue2/10Paige Hilary Halvert Empty_bar_bleue  (2/10)
Özel Yetenek:

Paige Hilary Halvert Empty
MesajKonu: Paige Hilary Halvert   Paige Hilary Halvert I_icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 10:18 pm

Ad&Soyad:Paige Hilary Halvert
Kişisel Özellik:Cesaretli,dürüst,iyi kalpli
Batıl İnanç:Yok
Burç:İkizler
Favori Ders:Kehanet
Örnek Rp:Karanlıkta kaybolmuştum.Kafam çok karışıktı.Karanlığa gömülmüştüm adeta.Gözlerimden yaşlar akıyordu.Ama hiçbiri umrumda değildi.
Annem ve babam boşanıyordu.Karanlık bir köşede karanlık düşüncelere dalmıştım.Annem ve babam her zamankinden daha kötü kavga ediyorlardı.
Kardeşim yanımda göz yaşlarına boğulmuştu.Karanlıktan yüzü bile görülmüyordu.Herşey saçma geliyordu.En sonunda ayağa kalkacak gücü kendimde bulabilmiştim.
Kardeşime gelmemesini söyledim.Ama kardeşim çok küçüktü yalnız kalmak istemedi.Odaya girdim.Annem ve babam birbirlerine girmişlerdi.
Bir anda yeri sallamaya başladım.Annem ve babam deprem olduğunu sandılar kardeşimi buldular ve kaçmaya çalıştılar.Benide almaya çalıştılar.
Ama ben gitmek istemedim.Ölmek istiyordum.Bütün acılar sona erecekti.Heryer yıkılmıştı.Annem babam ve kardeşim öleceklerdi.Onları buradan ışınlanarak çıkardım.Ama ben geri döndüm.
Ölmeye karar vermiştim.Ama bir anda gözümde bir ışık belirdi.Güneş kadar parlaktı hiçbir şey göremiyordum.Ama bir fısıltı duydum bana ölmemem gerektiğini söylüyordu.
Oradan çıktım.Heryerim kan içindeydi.Bir ambulans sesi duydum ve gözlerimi kapadım.Gözlerimi kapamamla birlikte bir fısıltı daha duydum.Bana doğru yolu seçtiğimi söylüyordu.
Gözlerimi tekrar açtığımda bütün sevdiklerim yanımdaydı.Ama babam ve annem boşanıyordu.Bu hiçbir şeyi değiştirmiyordu.Hala çok acı çekiyordum.
Yarın mahkemeleri vardı.Annem garip bir şeyin olduğunu söyledi.Evimizdeki hiç bir eşya zarar görmemişti.Bu sayede taşınmak çok kolay oldu.
Annem ve babam mahkemeye gelmeme izin vermediler.Bizde kardeşimle birlikte odamızı tasarlıyorduk.Hiç bir şey çözümlenmemişti.AMa hayatımda hastanede başımda tüm sevdiğim kişilerin olduğu
an kadar mutlu bir anım olduğunu hatırlamıyorum.
Ceza Bilgin
Hogwarts Müdürü/Tılsım Prof./Hufflepuff Bina Sorum.
Hogwarts Müdürü/Tılsım Prof./Hufflepuff Bina Sorum.
Ceza Bilgin

Erkek
Rp Yaşı : havadan sudan
Savaş Tarafı : kötülük
Asa : Siyah'ın Aydınlığı
Animagus : ...
Patronus : ...
Durum : Paige Hilary Halvert Araniyor

Character Shett
Büyü Gücü:
Paige Hilary Halvert Left_bar_bleue100/100Paige Hilary Halvert Empty_bar_bleue  (100/100)
Özel Yetenek:

Paige Hilary Halvert Empty
MesajKonu: Geri: Paige Hilary Halvert   Paige Hilary Halvert I_icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 2:32 am

gryffindor

Paige Hilary Halvert
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paige Hilary Halvert
» Paige Hilary H. Bledel
» Paige H. Halvert Hudgens