Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Draco Malfoy

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Draco Malfoy Empty
MesajKonu: Draco Malfoy   Draco Malfoy I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 10:50 pm

Ad&Soyad:Draco Malfoy
Kişisel Özellik:Sinsi,iki yüzlü
Batıl İnanç:Yok
Burç:Başak
Favori Ders:Aritmansi
Örnek Rp:
Düşene Bir De Sen Vur!

Güneş yepyeni bir güne başlamak için yeniden doğmuştu yeryüzüne.Draco, yatakta kıvranmak yerine üzerine sabahlığını giymiş, yeni doğan düneşe bakıyordu.Aklına Amy gelmişti birden.Ona hep söylediği söz aklına geldi.Ve bir kere daha Amy'i ne kadar çok özlemiş olduğunu anladı.''Sen benim karanlık yünyamı aydınlatan güneşsin.Eğer birgün beni bırakırsan, güneşim olmak istemezsen, bu kalp kara günlerde solup gidecek!'' hep bunu derdi Amy'e.Ve haklı olduğunu da anlamıştı.Amysiz geçen günlerde bir çiçek gibi soluyordu kalbi.Yavaşça perdeyi aralayıp güneşe bakmaya çalıştı ama nafile.Pırıltısı gözlerini kamaştırıyordu.Gitgide Draco onu Amy'e daha çok benzetiyordu.

Yatağın altında yatan, paslı bavula doğru yöneltti bakışlarını.İlerleyip yattığı tozlu yerden kaldırdı onu.İçinden cübbesini ve diğer eşyalarını çıakrtıp giyinmeye koyuldu.

''Selam Cynthia.Nerelerdesin seni uzun zamandır göremiyorum.''Ortak salona geldiğinde Cynthia'yı görmüştü.Ama Cynthia ona çok kızgın ve bir okadar da kırgın bakıyordu.Nedneini anlamıştı Draco.Amy ile çok iyi arkadaş oldukları için... bütün bu olanlar için ona syrat yapıyordu ve bu Draco'nun canına tak etmişti artık.

''Ben... kensinden başkasını düşünmezsin sanıyordum.'' gözlerinden lavlar fışkıran Cynthia Draco'ya lanet fırlatacakmışçasına bakıyordu.En iyi arkadaşının üzülmesine kıyamadığı için Draco'ya kötü davranıyoru.

''Saçmalama Cynthia... Amy nasıl? Onu çok özlüyorum.'' çağresizdi bakışları.Biliyordu ki Cynthia ona birşey söylemeyecekti.Ama Amy'nin üzülmesi hayatta istediği en son şeydi.Bütün bu saçma sapan olaylar ansıl gelişti onu bile aklı doğru düzgün alamıyordu.

''Sen ne kadar yüzsüzsün.Kızı ne kadar üzdüğünün farkında bile değilsin.Sen hiç Ames'i ağlarken gördün mü? Hayrı görmediin çünkü Ames kolay kolay ağlamaz.Düşünebiliyor musun? Ben bile onu ilk defa ağlarken gördüm.Hepsi senin yüzünden oldu.Madem o kadar çok seviyordun, neden onu bu kadar üzdün?Hayatını mahvettin onun ve şimdi kalkmış bana nasıl olduğunu soruyorsun!'' sözleri Draco'nun kalbini bir ok gibi delip geçmişti.Demek ağlamıştı Amy... Kendinden nefret etmişti bir an Draco bunu duyunca.Onun yüzünden ağlamıştı Amy.Sevmeye kıyamadığı Amy'si ağlamaıştı ve bunlar onun yüzünden olmuştu.

''Hiçbirşey bilmiyorsun Cynthia.Bne sanki çok mu mutluyum sanıyorsun.Çok sevdim ben Amy'i.Ve hep sevmeye devam edeceğim.Onu uzaktan izlemek, yanına gidip sarılamamak, yumuşacık tenine dokunamamak, ipek saçlarını okşayamamak ve sıcacık kalbind eyer alamamak o kadar acı ki... çok seviyorum onu Cynthia.Biliyorum inanmıyorsun bana.Ama ne olursa olsun onun yeri hep bende başka...'' doğru dürüst konuşamıyordu bile.Suçlu olduğunu biliyordu.Ama Amy'e zarar vermek hiç istememişti.

Cynthia hiçbirşey söylemeden nefret dolu bir bakış atarak oradan hızla ayrılmıştı.Draco ise Amy'i düşünüyordu.Acaba ona geri döner miydi?[/i][/quote]
Misafir
Misafir

Draco Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Draco Malfoy   Draco Malfoy I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 10:51 pm

Slytherin -kilit-

Draco Malfoy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Draco Malfoy
» Draco Malfoy
» Jacenia L.Marisha Malfoy
» Jacenia L.Marisha Malfoy