Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eva Krystal DarkBlood

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Eva Krystal DarkBlood Empty
MesajKonu: Eva Krystal DarkBlood   Eva Krystal DarkBlood I_icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:43 pm

Ad&Soyad:Eva Krystal DarkBlood

Kişisel Özellik:Dışarıdan soguk ve çok katı dursada neşeli ve yerinde duramayan bir yapısı vardır.Hep kimsenin onu anlamadıgını söyler durur.Arkadaş edinme konusunda çok beceriksizdir.Bazen aklına gelen şeyi pat diye söyler , bazende insaları kırmamak için yalan söyler.Çok dengesizdir nezaman ne yapacagı hiç belli olmaz.İnsanları dışgörünüşüne göre yargılamayı çok sever.Kedisi Nigtmare'i herşeyden üstün tutar.

Batıl İnanç:Ayna kırmanın 7 yıl ugursuzluk getirecegi.

Burç:Aslan

Favori Ders:Karanlık Sanatlar

Örnek Rp(en az 5 satır):

Eva camdan dışarıya bakıyordu.Bu gece yetimhanedeki son gecesiydi.Yarın yeni bir ailesi yeni bir evi ve yeni bir yaşamı olucaktı.Dönüp arkasını odayı inceledi.Burda çok mutlu zamanları ve çok kötü zamanları olmuştu.Ama yinede burayı seviyordu.Anlayamadıgı birşey vardı burda,onu çeken.Yatagının yanına gidip kapşonlu ceketini aldı.Ses çıkarmadan odadan çıktı.Koridor herzamankinden sessizdi.Büyük ahşap saate baktı.12:30 saat.MErdivenlerden hızlıca inip kapının önünde durdu.

'Bayan Mystra benim bu saatte yatagımda olmadıgımı görse bana çok kızardı heralde!' diye düşündü ve gülümsedi.Bayan Mystra kendine kızmasını sonra Eva suratını astıgında ona sarılmasını özlüycekti.

Kapıyı yavaşca açtı.Dışarı çıkıp yagmurun tenine degmesini ve damlaların çıkardıgı sesleri duymaya çalıştı.Çok seviyordu yagmuru.Topragın yagmurdan sonra etrafta bıraktıgı o kokuyuda.

Bianda arkadan bir ses geldi:

'Bayan DarkBlood bu saatte sizin odanızda olmanız gerekmiyormu?!'dedi

Eva yavaşca arkasını döndü.Bayan Mystra kollarını gögsünde kavuşturmuş Eva'ya bakıyordu.Eva gülümseyip :

'Şeyy!Uyku tutmadı.Sadece biraz dolaşmak istedim!.'dedi mahcupca.

Kadın Eva yaklaşıp :

'Gecelikle yagmurun altında dolaşırsanız hasta olursunuz küçük hanım!.Ve yarın sizi almaya gelicekler hasta olmanızı istemem!.Şimdi dogruca odanıza gidip yatıyorsunuz!.'dedi

Eva suratını asıp :

'Tamam.Gidiyorum!.'dedi

Bayan Mystra arkasından:

'İyi geceler!.' diye seslendi.....
Misafir
Misafir

Eva Krystal DarkBlood Empty
MesajKonu: Geri: Eva Krystal DarkBlood   Eva Krystal DarkBlood I_icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:46 pm

Ravenclaw -kilit-

Eva Krystal DarkBlood
1 sayfadaki 1 sayfası