Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Minevra Cattermole

YazarMesaj
minevra snape
Gryffindor 1. sınıf öğrencisi
Gryffindor 1. sınıf öğrencisi
minevra snape

Kadın
Rp Yaşı : 11
Rp Partneri : yok
Savaş Tarafı : Ö.y Vve Gryffindor'um xP)
Asa : Aydınlığın Işığı
Animagus : sibirya kurdu
Patronus : ...
Durum : Minevra Cattermole Sinsi

Character Shett
Büyü Gücü:
Minevra Cattermole Left_bar_bleue10/10Minevra Cattermole Empty_bar_bleue  (10/10)
Özel Yetenek:

Minevra Cattermole Empty
MesajKonu: Minevra Cattermole   Minevra Cattermole I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 11:55 am

Üşüdü...Çok üşüdü...Biran herşeyin bittiğini sandı.Mutlu değildi.Birşeyler oluyordu.Kendini çok çaresiz hisediyordu.Asasına sıkıca tutundu.Ruh emiciler buradaydı.Hava karardı.Işıklar söndü ve o anda onlar da göründü.3 taneydiler,hızla ona doğru geliyorlardı.ne yapacağını şaşırdı Minevra ve birden sözcükler aklına geldi:''EXPECTO PATRONUM!!!''gümüşü maral asasından çıktı.Artık korkmuyordu.Herşey geride kalmıştı.Hemen eve doğru koştu.Yarın olsun istiyordu artık.Eve geldi.Annesi:''Kızım ne oldu sana?Yüzün bembeyaz olmuş.''Minevra cevap vermedi.Doğruca odasına gitti.Kendisini yatağa attı.Sonra kalktı.Sabah olmuştu.Hemen sandığını topladı.Hogwartsa gitmek için hazırlanıp odadan çıktı.Annesi:''Kızım seni biz bırakırız.Dün ne oldu anlamadım.Ama pencereden bakınca patronusunu gördüm.Sonra Hogwarts'tan baykuş geldi.Uyarı aldın.Dün orada ruh emiciler vardı değil mi?''Minevra:''Evet anne kusura bakma.Çok korkmuştum.Birşey söyleyemedim.Neyse ,trene geç kalmamalıyım lütfen beni bırakın.'' Minevra'yı bıraktılar Minevra ne olduğunu anlamadan kendini kırmızı trende buluverdi.Ailesine el salladı ve:''Çok teşekkürler anne!Artık daha iyiyim.Okulda kendimi geliştirmek için sabırsızlanıyorum''diye bağırdı.

Minevra Cattermole
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minevra Cattermole
» Minevra Cattermole