Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Başvuru Formu

+4
Paige Hilary H. Bledel
Clarie Jane D. Reeser
Alassea Snape
Severus Snape
8 posters
YazarMesaj
Severus Snape
Müdür Yardımcısı/İksir Prof./Slytherin Bina Srl.
Severus Snape

Erkek
Rp Yaşı : Mercury
Rp Partneri : Aranıyor
Savaş Tarafı : Karanlık Taraf
Asa : Karanlığın Çağrısı
Animagus : Ejderha
Patronus : Kartal
Durum : Başvuru Formu Seytan

Character Shett
Büyü Gücü:
Başvuru Formu Left_bar_bleue10/10Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (10/10)
Özel Yetenek: Çatalağız

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:44 pm

Ad:
Soyad:
Örnek Rp:(En az 5 satır)
Alassea Snape
Slytherin 1.sınıf öğrencisi
Slytherin 1.sınıf öğrencisi
Alassea Snape

Kadın
Rp Partneri : yok
Savaş Tarafı : ölüm yiyen
Animagus : ...
Patronus : ...

Character Shett
Büyü Gücü:
Başvuru Formu Left_bar_bleue2/10Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (2/10)
Özel Yetenek:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:48 pm

Ad:Alassea
Soyad:Ancalimé
Bina:Slytherin
Örnek Rp:Alassea daha yeni uyanmıştı.Yatağından hiç kalkası gelmilyordu ama kalkmak zorundaydı.İçerden yüksek seste müzik geliyordu.Anlaşılan Alasse'nın abisi uyanmıştı.Yatağında doğruldu ve kalkıp üstünü giyindi.Hemen bilekliklerini taktı ve odasından çıktı.Yavaşça abisinin odasını gözledi ve kısık bir sesle "Ahh..Bu çocuk beni öldürcek" dedi ve biraz kıkırdadı.Abisinin kapısını yavaşça kapatarak koridorda yürüdü.Mutfağa girerek kendine bişeyler hazırladı ve hemen asasını aldı.Bahçeye çıktı ve yoldan geçenleri izledi.Muggleları hiç sevmiyordu.Gülüşüp eğleniyorlardı.Alassea kötü bi gülüş attı ve asasını kaldırdı.Sessiz ve yavaşça "Engorgio" dedi ve asasını salladı.Genç havalı bi kıza isabet etmişti.Bacağı aşırı derecede şişmişti.Alassea'dan bir kahkaha koptu ve kıza pis pis baktı.
Severus Snape
Severus Snape

Erkek
Rp Partneri : Aranıyor
Savaş Tarafı : Karanlık Taraf
Asa : Karanlığın Çağrısı
Animagus : Ejderha
Patronus : Kartal

Character Shett
Büyü Gücü:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:57 pm

Alındın...
Clarie Jane D. Reeser
Şifacı
Şifacı
Clarie Jane D. Reeser

Kadın
Rp Yaşı : Reeser Ailesi
Rp Partneri : WaNTeD xD
Savaş Tarafı : Death Eaters Contes
Asa : ~Beyazın Büyüsü~
Durum : Başvuru Formu Araniyor

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 10:41 pm

Arkadaşalr burasıyla ben ilgileniyorum alımları ben devam ettireceğim..
Paige Hilary H. Bledel
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü

Kadın
Asa : -
Animagus : -
Patronus : -
Durum : Başvuru Formu Secilm10lu0an3

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:44 pm

Tamam bundan sonra dikkat ederim teşekürler.
Misafir
Misafir

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:16 pm

Ad: Emilie Violétté
Soyad:A.Reeser
Bina:Slytherin
Örnek Rp:(En az 5 satır:Cho derslere girmeye başladığı günden itibaren mutlulukla uçuyordu. Gerçi ilk 2 hafta okulu kaçırmıştı. Çünkü hastalanmıştı ve yataktan çıkamıyordu.Sabah uyandığında esnedi ve sabhlığını çıakrıp cübbesini giydi. Cübbesi tertemiz ve güzeldi. Kahvaltıya inecekti fakat yanına alması gereken kitaplar vardı. Kitaplarını aldı ve Gryffindor ortak salonundan çıktı.Kahvaltıda çok hoş şeyler vardı. Neredeyse hepsiden yiyecekti ki tokluk hissi bastırınca vazgeçti. Masadakilere Afiyet olsun diyerek kalktı. İlk dersi Hufflepufflılarla Bitki Bilim Dersi idi. Hemen bitki bilim seralarına doğru ilerlemeye başladı.Geldiğinde profesör bir çeşit bitki çıkarıyordu.Görünüşü oldukça berbattı vekötü kokuyordu. Cho dayanamayacağını hissettiği anda zaten ders bitmişti. Şimdien zorlu derslerden biri olan KSKS vardı. Cho yapabileceğini umuyordu.KSKS sınıfının önünde bekleyen topluluğu gördü ve yanlarına koştu. Ardından da Profesör sınıfa girmelerini işaret etti.Cho büyük bir ciddiyetle sınıfa girdi ve boş bir yere oturdu.Profesör konuşmaya başladı:
"Öncelikle hepiniz Hogwarts'a hoş geldiniz. Benim adım David Kevin Malfoy. Soyadımdan da belli olduğu gibi Malfoy ailesine mensubum. Sizin Karanlık Sanatlara Karşı Savunma profesörünüzüm, Slytherin Bina Sorumlusuyum ve Hogwarts Müdüre Yardımcısıyım. Benim için şimdilik bu kadar yeter! Siz de sırayla kendinizi tanıtın. İsminizi, hangi binada okuduğunuz, en sevdiğiniz şeyler gibi işte!"...Bu sözden sonra Cho büyük bir istekle parmağını sallamaya başladı.Profesör hiçbirşey demeden başıyla kalkmasını işaret etti.Cho hışımla kalktı ve:
- Benim adım Cho Chang Granger efendim.Soyadımdan da anlayacağınız gibi Granger ailesinden geliyorum.En sevdiğim şey kitaplarımdır. Genelde zamanımı onlarla geçiririm.Fakat Qudditch benim için bir vazgeçilmezdir..Bu arada profesör,ben Gryffindor Sınıf Başkanıyım...KSKS dersinide oldukça merak ediyorum...dedi ve sözünü bitirdi.Cho o kadar heyecanlanmıştı ki sırasına oturacakken yanlışlıkla yere düşmüştü. Slytherin'liler ile işledikleri bu derste alay konusu olmuştu. Utangaç bir tavırla profesörün sözlerini dinlemeye devam etti.Bu sefer profesör:
-"Dersimiz bitmek üzere, ödeviniz: Bu dersten beklentileriniz, istekleriniz."dedi.Cho o anda öğle arasında ne yapacağını bulmuştu.Ödevini yapacaktı.Az sonra zil çaldı ve tüm birinci sınıflar koşarak sınıftan çıktı..Bir tek Cho kalmıştı..O da kitaplarını topluyordu zaten. Kitaplarını aldı ve profesöre iyi günler diyerek sınıftan ayrıldı..

Başka bir sitede yaptığım rp'dir.Konuyla ilgisi yoktur..
Clarie Jane D. Reeser
Şifacı
Şifacı
Clarie Jane D. Reeser

Kadın
Rp Yaşı : Reeser Ailesi
Rp Partneri : WaNTeD xD
Savaş Tarafı : Death Eaters Contes
Asa : ~Beyazın Büyüsü~
Durum : Başvuru Formu Araniyor

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:55 pm

Alındın...
Bill K. Bledel
Ravenclaw Bina Başkanı
Ravenclaw Bina Başkanı
Bill K. Bledel

Rp Yaşı : Bledel Ailesi
Rp Partneri : Arya Bledel
Savaş Tarafı : Ölüm YİYEN
Asa : ~Asil Davranışlar~
Durum : Başvuru Formu Kustah

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 10:15 pm

Ad:Bill
Soyad:K.Bledel
Bina:Rawenclaw
Örnek Rp:Tom, Düello Sanatları Dersi olduğu için 1 saat erken kalkmıştı. En başarılı olduğu bu dersi aynı zamandada çok seviyordu. Arkadaşlarını uyarmamak için sessizce odadan ayrıldı. Kütüphaneye gitmeye karar vermişti. Yeni asası Hırsın Gücü'nü araştıracaktı. Kütüphanede kimse yoktu. ßu Tom için iyiydi. İlgili kitabı buldu ve okumaya başladı. Kitaba göre : "Asa Düello için oldukça iyi." idi. Tom buna çok sevindi. Asanın diğer özelliklerini de okuduktan sonra derse 30 dk. kaldığını gördü. Girerken boş olan kütüphaneden tıklım tıklım dolu halde ayrıldı. Dersten önce biraz hava almanın iyi geleceğini düşündü ve bahçeye çıktı. ßiraz dolaştı ve sınıfa yürüdü.
http://hogwartsakademisi.turkforumpro.com
Misafir
Misafir

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 2:55 pm

Ad: Sementha Lyra
Soyad: Ravin
Bina: Ravewnclaw
Örnek Rp:(En az 5 satır)
Sementha'nın gerginliği yolculuk boyunca artmış da artmıştı. Trenden indiklerinde şatoya karanlık bir gölde yüzen tekinsiz kayıklara binecek olmaları da bu durumu hiç kolaylaştırmamıştı. Sementha soğuktan mı heyecandan mı titrediğini anlamayarak kayığa adım attı. Yanında sarı saçlı bir kız çocuğu vardı ve o da en az Sementha kadar korkmuş görünüyordu. Sementha karanlıkta kafasını kaldırdı ve gördükleri karşısında soluğu kesildi adeta. Karşısında ışıkları karanlığı bıçak gibi yaran, heybetli, büyük ve muhteşem bir şato vardı. Şatonun sayamadığı kadar çok kulesi vardı. Işıkları yanıyordu. Dağın eteklerine ve kasabalara kadar uzanan bu dev şato Sementha'nın 7 yıl boyunca eğitim alcağı yerdi. Burası Hogwarts'tı. Sementha şatoya bakmaya kendisini öyle kaptırmıştı ki kayık kenara hafifçe çarptığında boş bulunup irkildi. Titrek adımlarla öndeki profesörün arkasından yürüdü. Siyahın maviyi boğduğu yere, gökyüzüne baktı. Hava iç karartıcıydı. Her an yağmur yağabilirmiş gibi görünüyordu. Rüzgar serin serin esiyordu. Sementha hem heyecandan, hem de soğuktan zangır zangır titriyordu. Sonunda büyük basamaklardan geçtiler ve onları karşılayan Hogwarts'ın sıcak kollarına kendilerini bıraktılar.
İçerisi de en az baçe kadar büyüktü. Duvardaki tablolar kendi aralarında kounşuyor, komşu tablolara gidiyor ve hareket ediyorlardı. Meşaleler güçlü bir şekilde yanıyor ve parlak zırhları daha da çok aydınlatıyordu. Karşı da merdivenler vardı. Diğer tarafta ise büyük bir kapı ardına kadar açılmıştı. Kapı cidden çok eskiydi. Sementah buranın sıcak ama bir o kadar da gizemli olduğunu düşünmeden edemedi. Heyecanı biraz geçmişti, en azında şu anda titremesini kontrol edebiliyordu.
Biraz bekledikten sonra o büyük kapıdan içeri girdiler ve kendilerini kocaman bir yerde buldular. Burada beş masa vardı. Her dört bina için ayrı masalar ve ir de profesörlerin masası. Masanın ortasında oturan alımlı bir Profesör vardı. Sementha onun müdire olduğunu düşündü. Bu profesör masasının arkasında 4 binaya ait simgeler vardı. Gryffindor'un aslanı, Ravenclaw'ın kartalı, Hufflepuff'ın porsuğu ve Slytherin'in yılanı vardı.
Sementha elbette Slytherin'e gitmek sitiyordu, ama ailesi onun çok zeki olduğunu söylediğinden Ravenclaw'a seçilmekten de korkuyordu. Sementha dizildikleri sıradan gördükleri kadarıyla Müdire konuşuyordu. Daha sonra Şapka'yı getirdiler. Eski bir taburenin üstünde duran en az tabure kadar eski bir şapka vardı. Sementha şapkayı kafalarına geçirmeleri gerektiğini biliyordu. Birden şapkadaki yarık açıldı ve Şapka şarkısını söylemeye başladı:

(Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndan alıntıdır...)

"Bu şapka, dersiniz, çirkin mi çirkin!
Ama öyle hemen karar vermeyin.
Toz olurum varsa benden güzeli,
Eşsizim kendimi bildim bileli.
Ne kasket dinlerim ne de silindir,
Şampiyonluk kaçmaz, hep bana gelir.
Hogwarts okulunda Seçmen Şapka'yım,
Her gün, her ay, her yıl başka başkayım.
Karşımda şöyle bir ürperin biraz.
Dünyada hiçbir şey gözümden kaçmaz.
Eğer geçirirsen beni başına.
Gideceğin yeri söylerim sana.
Seni Gryffindor'a yollarım belki,
Zamanla olursun aslanın teki,
Yiğittir orada kalan çocuklar,
Hepsinin yüreği, nah, mangal kadar.
Belki de düşersin Hufflepuff'a.
Haksızlığı hemen kaldırıp rafa.
Adalet uğruna savaş verirsin.
Her yere mutluluk götürmek için.
Ravenclaw kısmetin belki,
Oradakilerin hiç çıkmaz sesi,
Mantıktır onlarca önemli olan,
Öyle kurtulurlar tüm sorunlardan.
Düşersin belki de Slytherin'e sen,
Bir başkadır sanki oraya giden,
Amaçları için neler yapmazlar
Açıklasam bitmez sabaha kadar.
Giy kafana beni!
Çekinme sakın!
Birinci koşul bu: Korkmayacaksın!
Hiç kimseye gelmez kötülük benden,
Şapkalar içinde en uysalım ben."

Sementha şapkayı dinlemişti. Artık kesinlikle Hufflepuff'a gitmeyeceğinden emindi. Adalet diye birşey bilmezdi o. Sıra seçmeye gelmişti. Kendinden bir önceki kızın Gryffindor'a gittiğini görünce morali hiç de düzelmedi. Korkuyla beklediği an gelmişti. Adı söylendi. "Sementha Lily Black!" Sementha titreyerek tabureye doğru yürüdü ve tabureye oturdu. Şapkayı kafasına geçirince Şapka konuşmaya başladı. "Sen bir Hufflepuff olamazsın. Adalet diye bir şey bildiğini sanmıyorum. Hımm aslında cesursun ama zekisin de. Ravenclaw da olabilir."Şapka devam etti. "Ama sende Slytherin özellikleri de var. Özellikle çok kurnazsın. Bu çok zor bir seçim ama...Senin için en iyi yeri buldum sanırım." Sementha nefesini tuttu.Ve birden şapka haykırdı. "RAVENCLAW!!" Sementa tutmuş olduğu soluğunu koyverdi ve rahat bir nefes aldı. Bir taraftan da Ravenclaw'lulardan gelen zafer niğdalarını duyabiliyordu. Kuzenlerinin hepsinin orada oturduğunu görünce ağzı kulaklarında gülümsedi. Artık titremeyen bacakları onu masaya kadar taşıdı ve onu alkışlayan kuzenlerinin arasına oturdu...
Wenda Hoffman
Gryffindor 1. sınıf öğrencisi
Gryffindor 1. sınıf öğrencisi
Wenda Hoffman

Asa : Çobanpüskülü ve anka kuşu tüyü
Durum : Başvuru Formu Rahat

Character Shett
Büyü Gücü:
Başvuru Formu Left_bar_bleue20/100Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (20/100)
Özel Yetenek:

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 8:36 pm

Ad:Wenda
Soyad:Hoffman
Bina:Gryffindor
Örnek Rp:(savaş sırasında)Harry ve Ron gizlenmiş bekliyorlardı.Aniden Harry'nin koluna biri dokundu.Harry irkildi.Arkasına döndüğünde Hermione ona telaşlı bir şekilde bakıyordu.
Hermione:Hemen burdan gitmeliyiz.Wenda bize yolu göstericek.
Ron:Wenda^da kim?
Hermione:Şimdi bunun sırası değil hadi açele edin.
Wenda:Siz ikiniz sesiz olun ve beni izleyin.
Ron'un suratın bir garip olur ve Harry'e
Ron:Desene buda Hermione'den farksız...
Hermione:Bişey mi dedin?
Ron:Yoo!
hep birlikte gizli bir yerden geçerler ve Wenda onları çoğu büyü tarafından bilinmeyen bir yere getirir. içerisi oldukça kalabalıktır.Mugglelarla doludur.
Wenda:Asaları ortadan kaldırın.
Sonra oranın sahibi yaşlı Tom amcanın yanına giderler.O da bir büyücüdür.Ama muggların bundan haberi yoktur.
Tom amca onları bi odaya götürür.Oda da bir şömine bir dolap ortada bir masa ve dört tane sandalye vardır.Hepsi bir sandalyeye oturular Tom amca onlara sıcak çikolata ikram eder ve ne yapmaları gerektiğini anlatır...
Misafir
Misafir

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:22 am

Ad:pelly
Soyad:Grener
Bina:gryffindor
Örnek Rp:(En az 5 satır)[/quote]ne yapacağını bilemiyordu. yıllardır bir hayalet gibi yaşıyor ve yazıyordu. herkes onun hikayelerini beğeniyordu ama o sadece kendine saklamak istiyordu onları. çünkü tek varlığıydı onun. nedenini bilmiyordu ama o sanki ölüyordu hergeçen gün. ona yazarlık teklifi gelmişti. hem de dünyanın en iyi yayıncısından. karar veremiyordu. teklifi kabul etmelimiydi? kızı öleli hikayeler yazıyordu, yaptığı şey aslında yazmak değildi de yas tutmaktı.
kızı onun hikayeleriyle büyümüştü ve ölmüştü. her hikaye yazdığında onu hatırlıyor, kendine lanet okuyordu. nasıl olurda ona o hikayeyi anlattım diye düşünüyordu. o saçma hikaye eşini ve çocuğunu öldürmüştü ama şimdi ise muhteşem bir hayatın kapılarını açıyordu nedense... kararını verdi, eğer o hikaye hayatını mahvettiyse düzeltedebilirdi. gitti ve teklifi kabul etti.... bu rp leri bizzat ben yazıyorum alıntı değildir...
Drizzt DoUrden
Ksks Profesörü & Ravenclaw Bina Sorumlusu
Ksks Profesörü & Ravenclaw Bina Sorumlusu
Drizzt DoUrden

Erkek
Rp Yaşı : Karanlıklar Şehrinden...
Rp Partneri : Emily B. DoUrden - Karıcığım -
Savaş Tarafı : Death Eaters
Asa : Ölüm Ateşi
Animagus : Beyaz Kurt
Patronus : Grifin

Character Shett
Büyü Gücü:
Başvuru Formu Left_bar_bleue100/100Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (100/100)

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 12:30 am

Bundan sonra alımlara Prof.Kane Yei Yamaguchi devam edecektir...
http://www.sihirliokul.turkforumpro.com/
Hermionie Weasley

Hermionie Weasley

Asa : Gücün Asilliği
Animagus : Güvercin
Patronus : Tek Boynuzlu At
Durum : Başvuru Formu Rahat

Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru Formu   Başvuru Formu I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 5:48 pm

Ad: Hermionie
Soyad: Weasley
Bina:Büyük ihtimal Gryffindor ama belli değil henüz Wink
Örnek Rp:Hermionie başka yer bulamayınca, sonunda mecburen üçüncü kompartmana girdi. Gerçi biraz kalabalıktı ama bir yer bulup oturduğunda bebeklik arkadaşı, canından çok sevdiği Alassea'yı gördü. Önce onun kendisini tanımasını beklemeye karar verdi. Ama Alassea'nın buna niyeti yoktu anlaşılan. Kafasını karanlık bir kitaba gömmüştü.

Alassea, merhaba! Ben Hermionie...

Ama görünüşe göre bu fısıldayış işe yaramamıştı. Kız hala Karanlık Kitaba gömülüydü. Belki de bırakmalıyım diye düşündü Hermionie bir an ama sonra belki de kompartmanda ve Hogwarts'taki tek arkadaşlık umudunun o olduğunu anladı.

Alassea, naber! Ben Hermionie!

Kız ağır ağır kafasını kitaptan kaldırdı.

YAŞIMI YAZMAMIŞIM: 11

Başvuru Formu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-