Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Peron 9/3 Çeyrek

+5
Bill K. Bledel
Jac Jane Vanek
Alassea Snape
Vanessa Anne Bledel
Emily B. DoUrden
9 posters
YazarMesaj
Emily B. DoUrden
Hogwarts Müdüresi/Gryffindor Bina Sorum./Baş Ölüm Yiyen
Hogwarts Müdüresi/Gryffindor Bina Sorum./Baş Ölüm Yiyen
Emily B. DoUrden

Kadın
Rp Yaşı : 22
Rp Partneri : Drizzt DoUrden-aşqum-kocacım xD
Savaş Tarafı : || Death Eaters ||
Asa : Şansın Öpücüğü
Animagus : Aslan
Patronus : Aslan
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Stresli

Character Shett
Büyü Gücü:
Peron 9/3 Çeyrek Left_bar_bleue100/100Peron 9/3 Çeyrek Empty_bar_bleue  (100/100)
Özel Yetenek: Veela

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePaz Mart 30, 2008 10:08 pm

Buradan biletinizi alabilirsiniz!!

<===Rp İn===>
http://jesse-fan.turkforumpro.com/
Vanessa Anne Bledel
Astronomi Profesörü/Balyumruk Şekerci Dükkanı Sahibi
Astronomi Profesörü/Balyumruk Şekerci Dükkanı Sahibi
Vanessa Anne Bledel

Kadın
Rp Yaşı : 20
Rp Partneri : Güvendiğim biri olduğunu sanmıştım..
Savaş Tarafı : Z.A.Y
Asa : ...
Animagus : ...
Patronus : ...
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Berbat

Character Shett
Büyü Gücü:
Peron 9/3 Çeyrek Left_bar_bleue10/10Peron 9/3 Çeyrek Empty_bar_bleue  (10/10)
Özel Yetenek:

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 3:30 pm

Eren tren biletini aldı ve hızla trene bindi.
http://www.beykentuniversitesi.turkforumpro.com
Alassea Snape
Slytherin 1.sınıf öğrencisi
Slytherin 1.sınıf öğrencisi
Alassea Snape

Kadın
Rp Yaşı : Mercury
Rp Partneri : yok
Savaş Tarafı : ölüm yiyen

Character Shett
Büyü Gücü:
Peron 9/3 Çeyrek Left_bar_bleue2/10Peron 9/3 Çeyrek Empty_bar_bleue  (2/10)
Özel Yetenek:

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 3:43 pm

Alassea hızlıca yürüyordu.Bi anda ayağı kaydı ve yere kapaklandı "Lanet olsun." diye mırıldandı.Yanına gelen bi muggle Alassea'ya elini uzatarak "Yardım edebilirmiyim?" dedi çok güler yüzlü bir kadındı.Alassea kadına ters ters baktı ve terslercesine "Gerek yok." dedi ve yerden destek alarak ayağa kalktı.Bavulunu eline aldı ve hızlı hızlı yürümesine devam etti.Gişeye gelmişti sonunda.Çabucak biletini alıp ordan uzaklamak istiyordu.Kadının uzattığı bileti hızlıca çekip aldı.Hemen kompartımanına binmek istiyordu.Hemen biletine baktı ve 3. kompartıman yazıyordu.Hızlıca kompartımanına gitti.
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 9:42 pm

Nicole King's Cross'un yakınlarında ara bir sokağa cisimlendi.Elideki ağır valizini zorlukla taşırak yürüyordu.King's Cross'un o uzun merdivenlerinde bavulunu sürüklerkende kendi kendine küfür etti durdu.Sonunda o düz zemine gelince büyük bir rahatlama duygusu sarmıştı.

Nicole muggle'lara benzemek için altına kahverengi bir pantolon üstüne sarı kapşonlu bir mont giymişti.Ama spor ayakkabılarını ters giymişti.Ki bu da onu birazcık ele veriyordu.

Bilet gişesindeki kofti bayana yılların kazandırdığı bir aşinalıkla seslendi:

"Bir 9/3 çeyrek bileti lütfen"

Biletini aldığı gibide koşturarak plastik 9 ve 10'un arasındaki duvarın içinden geçti.
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 3:48 pm

-Bu çok saçma muggle'lardan nefret ediyorum.
Draco ailesi ile birlikte bilet almak için gişeye giderken devamlı bu sözcüğü söylüyordu. Draco'nun annesi garip bir şekilde oğluna baktı;
-Draco, mızmızlanma Hogwarts'a gitmek istediğini düşünüyordum.
Draco gözlerini devirdi. Gişeye vardıklarında annesi biletini Draco'ya verdi. Draco ileride Jane'i gördü onu 6 yaşından beri tanıyordu oda annesi ile birlikte 9 ve 10 numaralı peronların önünde bekliyordu. Jane'i görmek Draco için bu tatilin en güzel anıydı.
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 4:03 pm

Violette sabırsızlıkla ve öfkeyle birilrini görmeyi bekliyordu. İleride Draco'yu gördü ve yanına koştu. Yanında aileside vardı. Violette hemen:
- Draco....Heyy tanıdın mı beni?? 4 yaşındaki yaramaz küçük Violette...Draco..Seni çok özlemişim..Hatırlıyor musun küçükken ne yaramazlıklar yapardık? dedi ve hemen boynuna sarıldı. Violette umduğunu bulmuştu. Eskilerden birini görmüştü fakat bu kadarını da tahmin edemiyordu. Çünkü küçüklük kankasını görmek harbiden muhteşem birşeydi.. Violette hemen meraklı moduna geçti ve soru yağmuruna başladı:
- Ee...Ailen nasıl? Nasıl gidiyor? Hangi binaya seçileceğini umuyorsun ? Beni hatırladın değil mi?? diye soruları ard arda yağdırdı. Sonra sakinleşti ve:
-Burada bekle..Biletimi almam lazım dedi ve hemen ilerdeki biletçiye doğru uzaklaştı. Adama:
- Bir Peron 9/3 Çeyrek bileti lütfen...Acelem var...dedi ve adam bileti uzattı. Elbette bir muggle değildi adam. Bunun için Violette hiç tedirgnlik duymadı ve hemen biletini çantasına koydu ve Draco'nun yanına geldi...
[/color]
NoT: Belki küçüklük arkadaşı olabiliriz...? Ne dersin? Ondan böyle bir kurgu yazdım...
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 4:41 pm

out:süper fikir
in:
Draco,Emilie'i görünce çok sevinmişti onunla ne kadar zamandır görüşememişlerdi ama eskiden gerçekten çok yakın arkadaşlardı.Emilie'e;
-Emilie seni gördüğüme çok sevindim ne zmanadır görüşemedik.Ailem iyi
dedi. Ve annesine baktı babası yine gelmemeişti zaten ne zaman Draco'yu önemsemiştiki. Sonra Emilie'e döndü ve;
-Hangi binaya seçiliceğimi sanıyorsun?
dedi. Ve gülümsedi Slytherin'e seçiliceğine adı gibi emindi.

-Sen nasılsın? onca zaman görüşemedik.
diye sordu.
Jac Jane Vanek
Ravenclaw 1.sınıf öğrencisi
Ravenclaw 1.sınıf öğrencisi
Jac Jane Vanek

Kadın
Rp Yaşı : Caliénte Ailesi
Rp Partneri : Draco Malfoy
Savaş Tarafı : Tarafsızım
Asa : Güzelliğin Zekası
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Aclyp1

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:05 pm

Jac ileride Draco ve bir kızı konuşurken gördü.Babasına bir kaç dakika beklemesini işaret etti ve Draco'nun yanına gitti.ve ikisine;
`Meraba,Draco seni gördüğüm için çok mutlu oldum.`

Dedi.Ve yanındaki kıza baktı.Genellikle kıskanmak Jac'e göre değildi ama 2-3 dakika önce kızın Draco'ya sarıldığını görmüştü.Sonra tekrar Draco'ya baktı.
`Beni arkadaşınla tanıştırmıycakmısın?`

diye sordu.
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 4:59 pm

Draco bu olanlardan hoşlanmıştı. İlk defa bir kız onu başka birinden kıskanmıştı. Ama Draco,Emilie'den kız arkadaş olarak hoşlanmıyordu ama arkadaş olarak süper biriydi. Jac'in bir şey sorduğunu duydu;
`Beni arkadaşınla tanıştırmıycakmısın?`
demişti. Draco;
-Pardon Jac benim hatam tanıştırıyım. Bu Emilie benim çocukluk arkadaşım. Onu 4 yaşından beri tanıyordum ama sonra biz taşındık ve görüşemedik
dedi. Ve sonra Jac'in babasına baktı. Yüzünü biraz astı.
-Babanlamı geldin?
dedi. Draco'nun babası hiç Draco ile ilgilenmiyordu zaten Draco'ya karşı kullandığı tek kelimeler;
`Yarı yıl tatilinde görüşürüz,zamanımı alıyorsun,yokol,ayak altında dolaşma`
Eğer bunlardan başka bir kelime kullansa Draco binanın tepesinden atlardı.
Bill K. Bledel
Ravenclaw Bina Başkanı
Ravenclaw Bina Başkanı
Bill K. Bledel

Rp Yaşı : Bledel Ailesi
Rp Partneri : Arya Bledel
Savaş Tarafı : Ölüm YİYEN
Asa : ~Asil Davranışlar~
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Kustah

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 2:35 pm

Bill annesi ve babasıyla King's Cross'taydı. Dönüp annesine; "Sana söyledim, bu çok saçma peron 9¾ diye peron olmaz anne!"dedi Bill. "Bu, bu tamamen saçmalık, bak işte bu 10. peron, bu 9. arasında sadece şu saçma duv- duv- duvar-" tam böyle derken gösterdiği duvarın tam önünde duran, kendisinden birkaç yaş büyük gibi görünen, aynı sandığı taşıyan bir oğlan yük arabasını süre süre, rahatça duvara doğru yürümüş ve içinden geçip ortadan kaybolmuştu. Bill dili tutulmuş aynı yere gözünü dikmiş bakıyordu. Annesi gülümseyerek;
"Sanırım o büyük adamın-"
"Mr. Hagrid"

"Herneyse, Mr Hagrid'in dediği duvar bu galiba ve o mektupta yazan peron da aynısı olsa gerek. O çocuğun sandığı seninkiyle aynıydı. Hadi sende Bill, bana yaz tamam mı?" dedi annesi ve Bill'i defeder gibi sırtından itekleyerek gitmeye zorladı.Bill dönüp annesine baktı ve"Tamam, öyle görünüyor. Ben, gideyim öyleyse." dedi. Gözlerinden incileri akarken annesi;
"Ooo, tatlım, ağlama sadece okul. Bende yatılı okulda kalmıştım ve merak etme çok eğleneceksin." dedi ve göz yaşlarını silerken ona göz kırptı. Bill kendini toparladı ve annesini öpüp derin nefes çekerek duvara doğru yürümeye başladı. Tam duvara gelince dayanamayıp durdu. Dönüp annesine baktı ve annesi [/color[color=orange]]"İstersen koş!" diye seslendi. Bill kafasını -peki- anlamında salladı ve gerileyip koşarak duvarı aştı. Gözlerini sımsıkı kapamıştı, açınca karşısında koskocaman, tekerlerinin arkasından kırmızı dumanlar saçan siyah bir treni buldu. Etrafına bakınınca, kondüktör'ün Hogwarts expresi'nin kalktığını ilan ederek herkesi trene davet ettiğini duydu.
Trene bindi ve arka vagonlara doğru ilerlemeye başladı. Boş bir vagon bulmaya çalışıyordu...
http://hogwartsakademisi.turkforumpro.com
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:45 pm

Arya Hogwarts'ı çok merak ediyordu. Küçüklüğünden beri hayallerini süsleyen en gizemli mekandı orası. O gün erkenden kalkmıştı ve bütün eşyalarını kontrol etmişti.
Hava sonbaharın gelişine aldırmıyor gibi açıktı, hafif bir meltem esiyordu. Arya etrafına bakınarak girdi istasyona. Önce nereden girirleceğini bulamadı, kardeşini etrafta göremiyordu. Sonra birden annesini farketti kalabalığın içinde. Annesi de onu arıyor gibiydi. Onu bulur bulmaz "Neredeydin sen? Tren kalkmadan gidip bavullarını yerleştirelim, haydi" dedi Arya'ya. Kendisi perondan geçmeden önce "Beni takip et ama sen koşarak geç" dedikten hemen sonra 9. ile 10. peronları ayıran duvara doğru yürüdü ve gözden kayboldu.
Arya derin bir nefes aldı ve koşmaya başladı. Birkaç saniye sonra kendini Hogwarts treninin kalkacağı peronda buldu. Annesi oan bir gişeyi gösteriyordu, bir yandan da bavulları trene yüklemek için sıraya girmişti. Arya'nın bilet alması gerekiyordu önce. Sıraya girdi ve kendisine sıra geldiğinde "Bir bilet lütfen" dedi.
Gişedeki adam donuk bir yüzle ona biletini uzatırken adama teşekkür etti, ardından annesinin yanına koştu ve bavulları trene yüklemesine yardım etti. Tren kalkmadan önce kendine boş bir kompartman yada oturacak bir yer bulmalıydı.
Tren kalkarken annesine veda eti ve boş bir yer aramak için trende dolaşmaya başladı.
Misafir
Misafir

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 1:05 pm

Chris biletini almıştı.heyecanlıydı.ailesine veda etti ve koşar adımlarla ilerledi.nihayet trene binmişti.heyecanı he halinden belliydi.çünkü hogwartsı merak ediyordu.ve sonunda amacına ulaştı.
Eva Haylel B. Bledel
Kehanet Profesörü/Cafe Sahibi/Dükkan Sahibi
Kehanet Profesörü/Cafe Sahibi/Dükkan Sahibi
Eva Haylel B. Bledel

Kadın
Rp Yaşı : 20
Rp Partneri : Olması birşey değiştirmez.Ama yinede Aranıyor!
Savaş Tarafı : Tabikide Ölüm Yiyem(N)
Asa : Kristalin Gözyaşı
Animagus : Aslan...
Patronus : Baykuş
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Araniyor

Character Shett
Büyü Gücü:
Peron 9/3 Çeyrek Left_bar_bleue50/100Peron 9/3 Çeyrek Empty_bar_bleue  (50/100)
Özel Yetenek: Görücü

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:28 pm

Eva bilet almak üzere yürüyordu. Birden arkadaşıyla karşılaştı. Arkadaşı ''Nereye gidiyorsun Eva''dedi.Eva arkadaşına bilet almaya gittiğini söyledi. Birlikte ilerliyorlardı.Biarz sıra vardı bilet almak için.Onlarda bu arada muhabbet ededurudular.Sıra Eva'ya geldi. Eva biletini aldı ve trene bindi.

Out:Büyük oldu özür dilerim,düzeltemedim...
harry_daniel_

Asa : dikenli defne
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Yorgun

Character Shett
Büyü Gücü:
Peron 9/3 Çeyrek Left_bar_bleue10/10Peron 9/3 Çeyrek Empty_bar_bleue  (10/10)
Özel Yetenek:

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 11:13 pm

yolda yürüyordu.çok mutluydu.hogwarts ekspresine binecekti.peron 9/3 çeyreğe nereden gidildiğini bilmiyordu ama ailesi ona yardım edecekti.istasyona geldiler önce duvardan geçtiler.bu çok farklı bir duyguydu hermione için.biletini aldılar.ailesi ile vedalaştı.ama üzülmüyordu.hogwartsa gidecekti.bu inanılmazdı.yepyeni maceralar yaşayabilirdi.çok güzel dostluklar yapabilirdi.trene bindi.şimdi çok heyecanlıydı.ailesine el salladı ve tren yavaş yavaşhareket etmeye başladı....
Arora Cleveland

Arora Cleveland

Asa : Yıldırımın Şefkati
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Yorgun

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:11 pm

Sonunda okula başlayacağı gün gelip çatmıştı.Çok heyecanlıydı.Kalkıp giyindi ve bavulunu hazırlamaya başladı.Tamamen hazır olunca tek başına tren istasyonuna gitti.Bilet gişesine girdi ve "Bir bilet lütfen." diyerek bilet istedi.Arora biletini aldıktan sonra Peron 9/3 Çeyrek'i aramaya başladı.Ama öyle bir yer yoktu.Aramaya devam etti,fakat yine bulamadı.Bu Arora'yı çok üzdü.'Ya bu peronu bulamazsam?Ya okula hiç gidemezsem?'diye kendi kendine düşündü.Sonra bir anda kendisiyle aynı yaşta olan ve kendisininki gibi kocaman bir sandık taşıyan çocuğu gördü.Çocukla beraber annesi de gelmişti.Arora hemen çocuğun yanına gitti. "Acaba sen de Hogwarts'a mı gidiyorsun?" diye sordu.Çocuk gülümseyerek "Evet." diye cevapladı.Arora "Peron 9/3 Çeyrek'e nasıl gidileceğini biliyor musun?" diye sordu.Çocuk bu sefer sırıttı ve yine "Evet,göstereyim." dedi.Çocuk geriye gitti ve koşarak 9. ve 10.peronun arasına koştu.Sonra Arora çocuğu göremedi.Çocuk duvarın içinden geçmişti.Arora bunu şaşkınlıkla izlerken çocuğun annesi "Sen de git.Ama koşarak gidersen daha iyi olur." diyerek Arora'ya destek verdi.Arora kendini geriye çekti ve koşturarak peronların arasına girdi.Kendini Hogwarts treninin bulunduğu peronda bulmuştu.

En son Arora Cleveland tarafından Ptsi Ağus. 30, 2010 8:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Hermionie Weasley

Hermionie Weasley

Asa : Gücün Asilliği
Animagus : Güvercin
Patronus : Tek Boynuzlu At
Durum : Peron 9/3 Çeyrek Rahat

Peron 9/3 Çeyrek Empty
MesajKonu: Geri: Peron 9/3 Çeyrek   Peron 9/3 Çeyrek I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 5:34 pm

King's Cross'da Hermionie için heyecanlı bir gündü. Hogwarts da ilk günüydü. Bebekliği başta olmak üzere her zaman ailesine oradan bahsetmişti. Ailesi de ona oradaki arkadaşlıklarını anlatmıştı. Görünüşe göre, babannesi ve dedesi Ravenclaw'dı. Anneannesi ve dedesi ise Hufflepuff'tan mezunlardı. Annesi ve babası ise Gryffindor'du. Acaba o ne olacaktı? Herm, bunu düşünürken yanına genç, onun yaşlarında biri yaklaştı.

Affedersiniz rahatsız ediyorum beni bağışlayın. Acaba Peron Dokuz Üç Çeyrek diye bir trene nereden geçebilirim?

Sesinden çekingen ve sakar olduğunu hemen anladı Hermionie. Ama itiraf etmeliydi çok da şekerdi.

Şu dokuz ve on numaralı peronların arasındaki duvardan çaktırmadan geçmen gerekiyor.

Çocuk gülümsedi.

Teşekkürler Hogwarts'a mı? Adınız ne?

Hermionie gülümsedi. Çocuk ona belki de çıkma teklif edecekti.

Hermionie.

Çocuk elini uzatarak.

Ben de Ron. Peron için bilet alalım mı?

Herm, elini sıktı ve biletçiye doğru gittiler.

Peron 9/3 Çeyrek
1 sayfadaki 1 sayfası