Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Akademisi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

komik fıkralar

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Ceza Bilgin
Hogwarts Müdürü/Tılsım Prof./Hufflepuff Bina Sorum.
Ceza Bilgin

Erkek
Rp Yaşı : havadan sudan
Savaş Tarafı : kötülük
Asa : Siyah'ın Aydınlığı
Animagus : ...
Patronus : ...
Durum : komik fıkralar - Sayfa 2 Araniyor

Character Shett
Büyü Gücü:
komik fıkralar - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100komik fıkralar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Özel Yetenek:

komik fıkralar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:41 pm

Fıkra Adı..:Polis Teşkilatları Toplanır Tarih..:21.11.2001

Yağmurlu, soğuk bir günde Amerika'da dünya polis teşkilatlarının yarışması vardır. Yarışmada Amerikan polisleri, Alman polisleri, Rus polisleri, İtalyan polisleri ve Türk polisleri yarışmaktadır. Yarışmanın amacı ormanda bir fili hangi ülkenin polis teşkilatı daha az sürede yakalayacaktır. Yarışma başlar ve Alman polisleri ormana girerler aradan 30 dakika geçer ve Alman polisleri gelir. Sıra Rus polislerine gelir ve aynı şekilde ormana girerler aradan 15 dakika geçer ve Rus polisleri gelir. Amerikan polislerine sıra gelince üstün elektronik aletleriyle fili 10 dakikada ormandan çıkarırlar. Sıra gelir Türk polisine ormana girerler ve aradan 3 dakika geçer ve beraberinde'de bir ayı getirirler, bütün polis teşkilatları şaşkınlık içerisinde Türklere sorarlar biz sana fil dedik siz bize ayı getirmişsiniz diyince Türkler daha cevap vermeden ayı atılır söze abi anam avradım olsun ki ben filim der.
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
komik fıkralar - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100komik fıkralar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:44 pm

Fıkra Adı..:Fatih Terim Tarih..:21.11.2001

Bir gün Fatih Terim Fransa milli takımı antrenörü Aime jacquet ile karşılaşmış.
- Hocam sen bu takımı nasıl seçtin de şampiyon oldunuz? demiş.
-Çok kolay zekalarına göre seçiyorum. Bak mesela sana bir örnek vereyim demiş ve Zidane'ı çağırmış.
- Zidan'a oğlum söyle bakayım senin annenin ve babanın çocuğu olan ama senin kardeşin olmayan kimdir? Zidane biraz düşünmüş, tabiiki ben oluyorum demiş. Fatih Terim bundan çok etkilenmiş. Türkiye'ye döner dönmez Hakan Şükür'ü çağırmış.
- Hakan sana bir soru soracağım eğer bilirsen bu hafta seni takıma alırım, bil bakalım annenin ve babanın çocuğu olan ama kardeşin olmayan kimdir? Hakan biraz düşünmüş işin içinden çıkamamış, biraz zaman istemiş ve hemen koşmuş Arif'i bulmuş.
- Arif annenin ve babanın çocuğu olan ama kardeşin olmayan kimdir? Arif cevap vermiş: Benim tabiiki, Hakan sevinçle Fatih Terim'in yanına dönmüş:
- Sorunun cevabını buldum hocam: Arif'imiş Fatih Terim köpürmüş
- Vay salak herif Arif olur mu hiç, doğru cevap Zidane idi.
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:45 pm

Fıkra Adı..:Mafya Babasının Oğlu Tarih..:21.11.2001

Amerika'da yaşayan ünlü bir mafya babasının karısı doğum yapacakmış. Hastaneye kaldırmışlar. Tabii ilgi obiçim. Doktorlar, hemşireler etrafında pervane. Neyse doğumhaneye almışlar. Kadın ikiz doğuracakmış. İlk çocuk gelmeye başlamış, çocuk kafasını çıkarınca etraftaki kalabalığı görür görmez hemen bağırmış.
-HEY JOE, Ön kapıyı tutmuşlar, arka kapıdan kaçalım.
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:48 pm

Fıkra Adı..:Heykel Tarih..:21.11.2001

Kadın sevgilisiyle birlikteyken kocasının eve girdiğini duyar.
- Çabuk! Köşeye geç ve bir heykel gibi davran. Adamın her yerine bebek yağı sürer, üzerine de bebe pudrası serper.
- Sakın kımıldama ve heykelmişsin gibi davran!
- Bu nedir? hayatım, diye sorar kocası kapıdan girer girmez.
- O mu? Sadece bir heykel. Smithler yatak odaları için bir tane almışlardı. O kadar sevdim ki bir tane de ben ısmarladım. Kimse o andan itibaren heykel hakkında konuşmaz hatta yatağa girene kadar. Gece saat iki gibi koca kalkar ve mutfağa gider, bir kaç dakika sonra da elinde bir sandviç ve bir bira ile geri döner.
- Al bakalım, der, bir şeyler ye. Ben 3 gün boyunca Smith'lerde idiyot gibi dikilirken kimse bana bir bardak su bile vermemişti.
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:49 pm

Fıkra Adı..:İsa Seni Görüyor Tarih..:21.11.2001

İtalya'da Vatikan yakınlarında bir eve gece hırsız girmiş. Hırsız evin içinde karanlıkta ilerlerken arkasından bir ses gelmiş:
-Seni ben görüyorum. İsa da görüyor! Hırsız panik içinde bir köşeye sinip ve farkedilmemeyi ümit ederken ses tekrar yükselmiş
- Seni ben görüyorum. İsa da görüyor! Hırsız sesin kendine seslendiğine emin olunca el fenerini açıp, sesin sahibini aramaya başlamış ve bakmış bir Papağan! Şaşkınlıkla söylemiş
- Konusan sen miydin? Papağan tekrar konuşmuş
-Evet.. Bunun üzerine Hırsız
-Ama sen Papağansın! Papağan cevap vermiş.
-Evet ben Papağanım...İsa da Doberman..
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:52 pm

Fıkra Adı..:Beni Hiç Aldattınmı? Tarih..:21.11.2001

Becky ve Sam 50'nci evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sam birden soruverdi: "Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?.." "O da nereden çıktı?" diye sinirlendi Becky.. "Cevabı da öğrenmek istemezsin herhalde ?.." "İsterim" dedi Sam.. "Lütfen anlat, ne olur?.." "Madem öyle" dedi Becky, "Üç kez aldattım seni.." "Üç kez öyle mi?.. Kimlerdi onlar?.." "İlki" diye anlatmaya başladı Becky, "Hani sen 30 yaşındaydın ve kendi diş kliniğini kurmak istiyordun ama hiçbir banka sana kredi açmıyordu. Sonra bir banka yöneticisi eve geldi, hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladı ve sen en modern araçları getirebildin." "Ooo Becky.. Benim için kendini feda ettin ha.. Benim sevgili karım!.. Peki ikincisi.." "Hani 50 yaşında felaket bir kalp krizi geçirmiştin.. Çok kritik bir bye
-pass ameliyatı geçirmen gerekiyordu da, hiçbir doktor sana el süremiyordu.. Her an ölebilirdin. O sırada Dr. Bakey onca yoldan kalktı geldi. Ameliyatını yaptı, seni hayata döndürdü.." "Ah benim sevgili karım.. Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin öyle mi?.. Hiç kimsenin böyle harika bir eşi olamaz. Böyle bir şey yapman beni ne kadar sevdiğini gösterir. Üçüncü peki?.." "Hatırlıyor musun, yıllar önce Diş Hekimleri Odası Başkanı olmayı fena halde istiyordun ve 47 oyun eksikti?.."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:54 pm

Fıkra Adı..:Boku Yedin Tarih..:21.11.2001

Bir adam uçağıyla Afrika'nın üzerinde gezerken birden uçağı arızalanır ve ormanlık bir alana düşer. Adam ne yapayım ne yapayım diye düşünürken birden bir Afrika kabilesinin ona doğru yaklaştığını görür. Adam içinden "İste şimdi boku yedik" der. O anda düşüncesinde Nur yüzlü dedenin sesini duyar.
- Hayır evladım boku yemedin.
- Peki ne yapmam gerek ?
- Şuradaki mızrağı görüyor musun?
- Evet.
- Al onu öndeki renkli giysili adamın tam kalbine batır. Adam mızrağı alır ve adamın tam kalbine batırır.
-Evladım işte şimdi boku yedin.
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:57 pm

Fıkra Adı..:Derhal Rotanızı Değiştirin Tarih..:21.11.2001

Bir savaş gemisi karanlık ve sisli bir gecede yol alıyormuş. Derken kaptan köşkündeki komutan tam karşıda ve uzakta üzerlerine doğru gelen bir ışık farketmiş. Hemen karşı tarafa sinyal göndererek şu mesajı geçmiş:
-"Derhal rotanızı 30 derece doğuya çeviriniz" Karşıdan anında cevap gelmiş:
-"Sen rotanı 30 derece batıya çevir!" Komutan şaşırmış, biraz da sinirlenmiş, mesajı tekrarlamış:
-"Rotanı derhal 30 derece doğuya çevir, emrediyorum!" Karşıdan cevap:
-"Asıl sen rotanı 30 derece batıya çevireceksin!" Komutan öfkeden küplere binmiş, bir mesaj daha yollamış.
-"Ben 30 yıllık kaptanım, sana son kez emrediyorum, rotanı 30 derece batıya çevir!"
-"Sen 30 senelik kaptansan ben de 20 senelik denizciyim, sen rotanı 30 derece doğuya çevir." Komutan, o kadar sinirlenmiş ki, hemen mürettebata bütün topları ateşe hazır hale getirmelerini emretmiş ve son kez bir mesaj göndermiş:
-"Burası bir savaş gemisi, derhal rotanı 30 derece batıya çevirmezsen ateşe başlayacağız."
-"Burası da bir deniz feneri.. Sen rotanı bir an önce 30 derece doğuya çevirmezsen birazdan kayalara çarpacaksın"
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 8:58 pm

Fıkra Adı..:Köprü Tarih..:21.11.2001

Bir gün cennet ve cehennemdekiler birbirlerinin yaşadıkları yerleri merak etmişler. Yaptıkları görüşmelerden sonra en kısa zamanda bir köprü inşa etmeye karar vermişler. Ama bu köprünün yarısını cennettekiler diğer yarısınıda cehennemdekiler yapacakmış. Cehennemdekiler kendi yarılarını çarçabuk yapıp bitirmişler ama cennet tarafında daha bir adım ilerleme yok. Bir elçi yollayıp sebebini sormuşlar. Cennettekilerin cevabı ise " Vallahi günlerdir her yere haber yolladık ama bir tane bile mütaahit bulamadık ..."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:05 pm

Fıkra Adı..:Yaşlı Tanık Tarih..:24.11.2001

Bir mahkeme salonu düşünün...Bir davada tanıklık etmesi için kürsüye yaşlı bir teyzeyi çağırırlar.. Kadın yerine oturur ve davalının avukatı kadına yaklaşır... "Bayan Jones.. Beni tanıyor musunuz?" Yaşlı teyze cevap verir: "Ah evet Bay Williams sizi çocukluğunuzdan beri tanıyorum..siz taa o zamanlar bile aileniz için tam bir baş belasıydınız..sürekli yalan söylüyorsunuz, karınızı komşunuzla aldatıyorsunuz, en yakınım dediğiniz insanların arkasından konuşuyorsunuz, 2 dolar fazla kazanmak için herkesi satarsınız..." Davalının avukatı başta olmak üzere bütün salon şok olur.. Adam ne yapacağını bilemez bir halde kadına tekrar sorar: "Peki Bayan Williams,ya karşı tarafın avukatını tanıyor musunuz?" Kadın yine cevaplar: "Elbette tanıyorum.. çocukluğunda ona dadılık yapmıştım.. Tembel,ödlek ve alkolik adamın tekidir..etrafında bir tek dostu yoktur ve herkes onun hala geceleri altına kaçırdığını söylüyor.." Yine herkes şokta.. bütün salonu bir uğultu kaplar.. hakim kürsüye tak tak tak vurup herkesi susturur ve her iki tarafın avukatını da kürsüye çağırır..Ve ikisine de eğilmelerini söyleyerek kulaklarına şunu fısıldar... "Eğer bu kadına beni tanıyıp tanımadığını sorarsanız ikinizi de harcarım.
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:07 pm

Fıkra Adı..:Topal Eşek Tarih..:24.11.2001

Yahudi pazarda topal bir eşek satıyormuş. Akyazılı eşeği incelemiş; sağına,soluna,ayağına, dişine, bakmış ve basmış parayı eşeği satın almış. Komşuları: "
-Yahu Akyazılı topal bir eşeğe bu kadar para verilip de alınır mı? Amma dolandırıldın be.." diyerek Akyazılının üzerine varınca Akyazılı: "
-Bakmayın eşeğin topal olduğuna hayvanın ayağına çivi batmış çiviyi çıkardım mı haftasına varmaz eşek düzelecek." demiş. Komşular durur mu? doğru Yahudi'ye gidip: "
-Ya ne yaptın sen eşek topal diye ucuza kaptırdın meğer eşeğin ayağında çivi varmış eşek onun için topalmış" diye konuşunca "
- Ne diyorsunuz be..hayvan zaten topaldır.. ben çakmışım o çiviyi.....!" der. Yahudi komşular bu sefer tekrar Akyazılıya gelip: "
-Kazığı sen yemişsin Akyazılı, eşek zaten topalmış satılırken anlaşılmasın diye ayağına çiviyi Yahudi çakmış" diye söyleyince bir an düşünen Akyazılı "
-VAY YAHUDİ VAY..! VERDİĞİMİZ PARA DA SAHTE OLMASAYDI HERİF BİZİ GERÇEKTEN DOLANDIRMIŞTI....."der
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:08 pm

Fıkra Adı..:Sabancı Tarih..:24.11.2001

Sakıp Sabancı Ağa'ya bir gün demişler ki :
-Ağa bu dünyada her şey senin için güllük gülistanlık. Nereye baksak her tarafta senin şirketleri, fabrikaları görüyoruz, (MarSA, YünSa, LasSA, ToyotaSA...). Burada işin iş. Ya diğer tarafta ne olacak, orada ne yapacaksın, nasıl kurtulacaksın zebanilerden?.. Sakip Ağa gülmüş :
-Öte yanda da işimizi sağlama aldık........................................... Bir tarafımızda İSA, diğer tarafımızda MuSA."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:09 pm

Fıkra Adı..:Yavaşla Tarih..:24.11.2001

Adamın biri arabasıyla gidiyormuş.Arabada giderken tabelada "YAVAŞ 50" diye bir yazı çıkmış.adam hızını 50km'ye indirmiş.Bir müddet sonra karşısına "YAVAŞ 40" diye bir yazı çıkmış.hızını 40km'ye indirmiş.Sırasıyla da "YAVAŞ 30, YAVAŞ 20 VE YAVAŞ 10"yazmış.Adam hızını son olarak 10km'ye indirdikten bir müddet sonra tekrar bir yazı çıkmış "YAVAŞ KÖYÜNE HOŞ GELDİNİZ."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:11 pm

Fıkra Adı..:Ormanda Maliyeciler Tarih..:24.11.2001

Ormanı maliyeciler basmış.Bunun üzerine başlamış Aslan kaçmaya, yolda bunu gören Tavuzkuşu sormuş, neden kaçıyorsunuz? E demiş Aslan bende kürk,hanımda kürk,çocukta kürk biz kaçmıyalımda kim kaçsın? Tavuzkuşu da başlamış kaçmaya, yolda Kaplumbağa sormuş,neden kaçıyorsunuz? E demiş bende takı,hanımda takı,çocukta takı. Başlamış kaplumbağada kaçmaya, bu sefer maymun yollarını kesmiş,neden kaçıyorsunuz, e demiş bende ev,hanımda ev,çocukta ev. Başlamış maymunda kaçmaya yolda duraklamış şöyle bir düşünmüş ben neden kaçıyorum ki? "Benim kıçım açık,hanımın kıçı açık,çocuğun kıçı açık."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:13 pm

Fıkra Adı..:Vasiyet Tarih..:24.11.2001

60'lı yaşlarına gelmiş iki adam, bir ömür boyu birbirlerinin en iyi dostu olmuşlardı... Derken bir gün bir tanesi ağır hasta oldu.. Ölüm döşeğindeyken yanında yine en iyi dostu vardı ve ona fısıldadı: "Bana bir iyilik yap olur mu... cennete gittikten sonra orda futbol oynanıyorsa lütfen bir şekilde bana haber ver.." Öteki " Tamam..."dedi.. "Bütün hayatım boyunca en iyi dostum sendin, bunu senin için yapacağım.." Ve birkaç dakika sonra da öldü...Bir hafta sonra adam uyurken birden arkadaşının sesini duydu: "Dostum.....sana bir iyi bir de kötü haberim var..."Öteki hemen sordu: "İyi haber nedir? " "Cennette futbol oynanıyor....." "BU HARİKA...!!! Peki kötü haber nedir???" "Yarınki maçta kalede sen varsın..."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:15 pm

Fıkra Adı..:Ördekleri Ezme Tarih..:24.11.2001

3 adam ölür ve cennetin kapısına gelirler..... cennetin kapısındaki melek onlara der ki:
- Burada tek kural var, ördekleri ezmeyeceksiniz.... Adamlar bir şey anlamaz ama cennete bir girerler ki, her taraf ördeklerle dolu adım atacak yer yok.... içlerinden biri yanlışlıkla bir ördeğin üstüne basar, anında bir melek gelir, yanında da görüp görebileceğiniz en çirkin kadın....melek adama der ki:
- Sen ördeklerden birini ezdin, ceza olarak bu kadınla seni sonsuza kadar birbirinize bağlıyorum... ve melek onları zincirle birbirlerine bağladıktan sonra gider. İkinci gün adamlardan biri daha yanlışlıkla bir ördeğe basar.Hemen melek çok çirkin bir kadınla gelir ve zincirle ikisini birbirine bağlar.Üçüncü adam tek başına kalır.Arkadaşlarının başına geleni gördüğü için, ördeklere basmadan etrafı dolaşmaya başlar.Aylar geçer ve adam tek bir ördeği ezmemiştir.Bir gün bakar ki melek ona doğru geliyor,yanında da son derece güzel ve seksi bir kadın.Melek hiçbir şey söylemeden adamı bu kadınla birbirlerine zincirler ve gider.Adam bu işe çok şaşırır ama çok da sevinir:
- Bunu hakkedecek ne yaptım acaba der..... Kadın cevap verir:
- Seni bilmem ama ben bugün bir ördek ezdim....
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:16 pm

Fıkra Adı..:Peder Ve Bahadır Tarih..:24.11.2001

Peder ve Bahadır ölürler ve cennetin kapısına giderler. Kapıda bir melek beklemektedir. Melek Pedere sorar ;
-Hiç günahın var mı ? Peder ;
- Aziz melek ben rahiptim , tüm hayatım boyunca tanrıma dua ettim, karıma ve çocuklarıma sadık kaldım , insanlara ve hayvanlara hep yardım ettim. Melek " Çok iyi bunları biliyorduk zaten al sana cennetin gümüş anahtarı. "der ve sonra Baha'ya döner. " Senin hiç günahın var mı Baha? " Baha; " Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım ama tanrıya çok dua etmedim açıkçası birde günahım var çok sert ve hızlı araba kullanırdım" Melek Bahadır'a döner ve ; " Bunu da biliyoruz . çok iyi al sana cennetin altın anahtarı " Peder bu olaya sinirlenir;" Ben hayatımı insanlara, Tanrıya adadım sizde gidip bu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz " Melek gülerek ; " Oğlum , sen vaaz verirken herkes uyuyordu , ama bahadır araba kullanırken herkes dua ediyordu "
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:20 pm

Fıkra Adı..:Benim Oğlum Tarih..:24.11.2001

Amerika'da koyu dindar dört kadın, bir yandan kahve içiyorlar, bir yandan da sohbet ediyorlardı. Birinci kadın oğlundan söz açtı. "Benim oğlum rahiptir" dedi. Bir topluluğa girdiğinde herkes ona 'Peder' der." İkinci kadın da kendi oğlundan söz etti. "Benim oğlum da papazdır" dedi. "Bir topluluğa girdiğinde herkes kendisine 'Aziz Peder' der." Üçüncü kadın da oğluyla övündü : "Benim oğlum ise kardinaldir" dedi. "Bir topluluğa girdiğinde herkes ona 'Yüce Aziz' der." Üç kadın biraz daha oğullarıyla gurur duyduklarını anlattıktan sonra dördüncü kadına döndüler, onun bir şeyler anlatmasını beklediler. Fakat dördüncü kadın konuşmuyor, keyifle kahvesini yudumluyordu. İlk üç kadın bir ağızdan sordular: "Ya senin oğlun ?" dediler. "Sen de söz etsene oğlundan..." Dördüncü kadın, kahvesinden son yudumunu da aldıktan sonra ağır ağır konuşarak oğlunu anlatmaya başladı: "Benim oğlum , 1.95 boyunda, dalgalı siyah saçlı, yeşil gözlü, geniş omuzlu,atletik yapılı, son derece güzel giyinen ve 29 yaşında olmasına karşın çok zengin bir kişidir " dedi. "Bir topluluğa girdiğinde onu gören bütün kadınlar birbirlerinin kulaklarına eğilirler ve 'Oh my God' derler."
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:26 pm

Fıkra Adı..:Üç Bira Tarih..:24.11.2001

Bir İrlandalı, İrlanda da bara gitmiş üç bira istemiş. Barmen biraları vermiş. İrlandalı sırayla her birinden birer yudum içmiş ve bu şekilde biraları bitirmiş. Barmen dayanamamış sormuş; "Kardeşim niye üç birayı bir anda istiyorsun, bir tane söyle bitir diğerlerini sonra iste" İrlandalı: "Biz üç kardeşiz, ben İrlanda da, diğerimiz İngiltere diğerimiz Amerika da, aramızda kararlaştırdık her bara gittiğimizde üç bira istiyoruz ve hepimiz için bir yudum içiyoruz, berabermişiz gibi oluyor" demiş. Bu barmenin çok hoşuna gitmiş ve böyle bir kaç ay geçmiş. Bir gün İrlandalı bara girdiğinde barmen tam üç bira verecekken İrlandalı ikide durmasını söylemiş. Barmen donmuş kalmış, İrlandalı bir köşeye gitmiş sessizce biralarını içmiş tam çıkacak barmen bunu durdurmuş: "Kaybın için çok üzgünüm demiş" İrlandalı:"niye" Barmen:"Bugün sadece iki bira istedin kardeşlerinden birini kaybettin herhalde" İrlandalı "Ha yok canım nerden çıkarıyorsun ben sadece alkolü bıraktım"
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:34 pm

Fıkra Adı..:İlginç Cenaze Tarih..:02.01.2002

Bir adam sabah yürürken ilginç bir cenaze kafilesi fark eder; önde giden köpekli bir adam, arkasında bir tabut ve 10 metre arkadan gelen bir başka tabut ve tek sıra olmuş yaklaşık 200 adam. Tuhafına gider. Kafilenin başındaki adam kuşkusuz cenazenin sahibidir, yanına yaklaşır ve sorar; "Beyefendi, bu üzüntülü gününüzde hatırlatmak istemem ama ölenler neyiniz oluyor ? "Adam yanıtlar "Öndeki karım arkadaki de kayınvalidem." "Vah vah başınız sağ olsun. Nasıl oldu ?" "Köpeğim karıma saldırıp öldürmüş.Kayınvalidemde karıma yardıma gelmiş onu da öldürmüş." Adam biraz düşündükten sonra;"Beyefendi köpeğinizi ödünç alabilir miyim ?" "Sıraya geç"
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:35 pm

Fıkra Adı..:falsız kalma Tarih..:09.02.2002

Adamın biri falcıya gitmiş. Falcı şöyle bir yüzüne baktıktan sonra, sen bir gün milyonlarca İnsanin ölümüne neden olacak bir şey yapacaksın demiş. Adam bunu duyunca dünyası yıkılmış ve İntihar etmeye karar vermiş ve en yakın tren yoluna giderek raylara oturup treni beklemeye başlamış. O anda biraz ilerde rayların üzerinde oynayan 3
-4 yaşlarında bir çocuk görmüş.Treninde geldiğini fark edince kendini boş verip koşarak çocuğu kucakladığı gibi raylardan çekip almış, kıl payı kurtulmuş çocuk.Adam sormuşSurprisedğlum burada oynamak çok tehlikeli, nerde oturuyorsun sen? Çocuk: Şurada ilerde amca demiş.Adam: Adın ne senin oğlum ? ''Adolf '' amca...
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:39 pm

Fıkra Adı..:Hakem Tarih..:19.02.2002

Adamın biri ölüp cennetin kapısına dayandığında, cennetin baş meleği durdurur onu. İçeri almadan önce sorularıma cevap vermelisin? Hayatın boyunca tam anlamıyla iyi bir iş yaptın mı, bakalım? Adamcağız uzun uzun düşünür, hafızasını zorlar, ama ne yazık ki yaptığı iyi bir şeyi hatırlayamaz. Melek tekrar sorar.
-Peki, bari söyle, hiç cesaret gerektiren bir şey yaptın mı, hayatında? Adam hemen atılır gururla.
-Yaptım, tabii!
-Anlat bakalım, neymiş bu cesur iş? Adam anlatmaya baslar.
-Ben futbol hakemiydim. Kadıköy�de bir Fenerbahçe
-Galatasaray maçını yönetiyordum. Maçın son dakikasında Fenerbahçe aleyhine penaltı çaldım.
-Vay canına, gerçekten cesurmuşsun sen,hadi geç bakalım! Cennetin kapıları açılır. Bizim hakem tam geçecekken, melek merak eder:
-Ne zaman olmuştu bu maç?
-Aşağı yukarı üç dakika oluyor biteli................
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:56 pm

Fıkra Adı..:İstatistik Tarih..:28.03.2002

ISTATISTIK 1: Japonlar hemen hemen hiç yağlı yemek yemiyorlar, ve orada kalp krizinden ölüm oranı İngilizlerle Amerikalılara göre daha az ISTATISTIK 2: İtalyanlar a$iri ölçüde yağlı yemek yiyorlar, ve orada da kalp krizinden ölüm oranı İngilizlerle Amerikalılara göre daha az ISTATISTIK 3: İspanyollar hemen hemen hiç kırmızı şarap içmiyorlar, ve orada da kalp krizinden ölüm oranı İngilizlerle Amerikalılara göre daha az ISTATISTIK 4: Fransızlar a$iri ölçüde kırmızı şarap içiyorlar, ve orada da kalp krizinden ölüm oranı İngilizlerle Amerikalılara göre daha az SONUC: İnsanı yediği içtiği değil İngilizce konuşmak öldürür Smile)
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 10:00 pm

Fıkra Adı..:Mantar Tarih..:15.04.2002

Bir çocuk ormanda mantar topluyormuş. Orman görevlisi çocuğu görünce sinirlenip çocuğun yanına gitmiş:
-Na'apıyorsun?
-Mantar topluyorum amca!
-Evladım mantarın zehirli olup olmadığını bilmeden nasıl yiyorsun?
-Amca ben bunları yemiyorum ki satıyorum:)
Ceza Bilgin
Ceza Bilgin

Erkek

Character Shett
Büyü Gücü:
Özel Yetenek:

MesajKonu: Geri: komik fıkralar   komik fıkralar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 10:01 pm

Fıkra Adı..:Cennet Cehennem Ligi Tarih..:04.05.2002

1
- Cennet
-Cehennem Ligi Bir devrin tüm en klas futbolcuları cennette toplanmışlar. Cennetin baş meleği de futbola çok meraklıymış. Şeytanı çağırtmış ve :
-Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?
-Boşuna oynamayalım, biz kazanırız, demiş şeytan.
-Olur mu en iyi futbolcular bizde. Ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde. Şeytan şeytanca gülümsemiş ve :
-Ama bütün hakemler de bizde.

komik fıkralar
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-